Seo optimalizace

seo optimalizace

SEO optimalizace

Vlastnit www stránky je dnes téměř nutností, pakliže prodáváte své služby a stránky ještě nemáte, ztrácíte proti konkurenci jednu z nejúčinnějších forem, jak přitáhnout nové návštěvníky, zákazníky nebo partnery. Pokud stránky máte, je důležité, jak vypadají a co se na nich návštěvník dočte, neboť jsou to právě informace, které na internetu vyhledáváme.

Pokud Vás však zákazník nenajde i přesto, že máte web pěkný, je potřeba řešit také problematiku seo. Problematika vývoje webu není jen problémem dodavatele, ale také zákazníka samotného a nakonec i konkurence. Cílem naší práce je vždy dodat takový web, jenž zcela naplní očekávání zákazníka, bude dohledatelný ve vyhledávačích a my budeme dostatečně hrdi na to, abychom jej zařadili do našeho portfólia www stránek, které jsme vytvořili. Celý proces vyžaduje důslednou komunikaci. Důležitá je i cena a ta se odvíjí od typu stránek a také jejich složitosti.


Proč tohle všechno?

Určitě z vlastních zkušeností víte, že výsledky zobrazované ve vyhledávačích na první či maximálně druhé stránce jsou pro Vás nejčastěji ty jediné, které Vás zajímají, pokud se dočkáte kýženého výsledku a našli jste, co jste hledali. Stejně se chová drtivá většina uživatelů využívajících služeb internetových vyhledávačů. Naší snahou bude získat pro Vás lepší pozici v seznamu vyhledávaných stránek na základě vyhledávaných klíčových slov, jenž budou pro Vaše stránky vhodně zvolena.


Nevíte jak na to?

Pravidel pro metodiku SEO je spousta, základem je validní kód, vhodně zvolená doména, titulek stránky, klíčová slova, struktura stránek i samotný obsah a podobně. Naše práce pak spočívá zejména v:

analýze stránek, jak z hlediska kódu, tak obsahu, zkoumání vhodného využití klíčových slov, titulků stránky, prověření konkurenceschopnosti a aktuálního stavu ve vyhledávačích, registraci do katalogů či psaní PR článků, prolinkování stránek samotných i zajištění výměny odkazů, provedení potřebných změn ve strukturách, kódech i obsahu, poradenství v schopnosti udržet data zajímavá i validní. Cena za naši práci je závislá na obtížnosti optimalitace a očekávaných výsledcích, konkurenci a aktuálním stavu ve vyhledávačích.