Software na míru

software na míruProgramování na zakázku je implementace specifických funkcionalit do internetových stránek nebo eshopů. Jedná se o takové moduly, jenž nebývají běžně vyvíjeny nebo se liší od těch klasických. Výhodou je, že funkcionalita je definována přímo Vámi a aplikace pak funguje přesně tak, jak očekáváte. Webům to tak dodává na kráse a odlišnosti a často tyto funkcionality bývají klíčovou vlastností stránek, stejně tak jako pomyslným magnetem pro jejich návštěvníky.

Může se jednat o speciální kategorizaci produktů v eshopech, zpracovávání formulářů (odesílání a přijímání dat třetích stran), programování rezervačních systémů, pravidelné získávání informací z jiných stránek (dopravní informace a podobně), internetové informační systémy pro řízení části podniku atd.

 

 

Desktopové (klasické) aplikace

Potřebujete-li vytvořit aplikaci (program), která nebude dostupná na internetu v podobě stránek, ale bude spouštěna přímo ve Vašem počítači, ať už její účel bude jakýkoliv, nabízíme svou pomoc v implementaci těchto požadavků v jazyce JAVA a .NET, tedy moderních jazycích umožňujících psát nejnáročnější a efektně vypadající aplikace, jenž zpříjemní každodenní práci s počítačem. 

  • menší informační systémy pro podniky;
  • různé evidence;
  • systémy pro správu pacientů;
  • importovací a exportovací nástroje;
  • rozhraní pro spolupráci více systémů (integrační systémy);
  • služby běžící na počítači či internetu.

Tyto aplikace bývají náročné časově i technicky. Provádíme také profesionální otestování těchto aplikací a to jak na straně naší, tak i na straně zákazníka ve formě akceptačního testování. K předání aplikace dochází až ve chvíli, kdy je oveřena její správná funčnost a jsou splněny všechny náležitosti.